Інклюзивне навчання

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

В Державному професійно-технічному навчальному закладу створені сприятливі умови для навчання дітей-інвалідів, в яких відсутні медичні протипокази для здобуття обраної професії. В числі здобувачів освіти діти з особливими освітніми потребами не значаться. Інклюзивні групи відсутні. Заклад частково готовий прийняти таких дітей, якщо відсутні медичні протипокази.

Педагогічний колектив проходить навчання з впровадження інклюзивного навчання. Практичний психолог може надати додаткові освітні послуги – індивідуальні корекційно-розвиткові заняття.

В закладі створено:

  • кнопку виклику;
  • вільний доступ до навчальних кабінетів та майстерень, до кімнат гігієни на поверхах; в закладі відсутній доступ між поверхами в навчальному корпусі.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення, враховано використання кольорів, розташування меблів і обладнання відповідно до санітарних вимог. У закладі дотримується тепловий режим. Забезпечується регулярність вологого прибирання, використання всіх видів провітрювання. Територія підтримуються в належному стані.