Вступникам

Онлайн заява для вступу 

Чому варто обрати наш заклад

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги зараз залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту. Причому іноді питання стоїть не куди піти вчитися, а яку освіту варто здобувати взагалі.

ДПТНЗ “Березнівське вище професійне училище” це:

1. Усвідомлений вибір майбутньої професії.
2. Грамотно організований навчальний процес.
3. Наявність практик за фахом.
4. Конкуренція на ринку праці.
Ваша дитина під опікою класного керівника.

Як стати учнем

1

крок

Познайомся з навчальним закладом:

2

крок

Обери професію за покликанням:

3

крок

Познайомся з правилами прийому:

4

крок

Приготуй документи, необхідні до вступу:

5

крок

Звернись до приймальної комісії:

ІНКЛЮЗІВНЕ НАВЧАННЯ

Інклюзивне навчання – це комплексний процес забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на основі застосування особистісно орієнтованих методів навчання, з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності таких дітей.

Читати детальніше

Вступна кампанія 2022

Прийом документів розпочинається 01.06.2022

До початку прийому заяв для вступу залишилося:

новини

Увага! Прийом документів на навчання продовжено до 01.10.2023. ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ! КІЛЬКІСТЬ БЮДЖЕТНИХ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!🖊Якщо Ви хочете мати престижну конкурентоспроможну професію на сучасному ринку праці – приходьте навчатися до нас на професії:📌після 9 класів🔸Кравець, вишивальник;🔹Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.📥Поспішайте, реєструйтеся за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScmveNxUHFrzHVxJ4KnxN4wGu_1cp85wh-o_b1Dd0qa4ljRjA/viewform?fbclid=IwAR37FMpiJa6-gw21LtW9wKRRPfI1eKiHOfW7JXkd_OFXx_y6hFxzoMlbhJ4 та приносьте оригінали документів в Приймальну комісію!🕍м. Березне, вул. Ціолковського, […]

Колектив шле вітання викладачці української мови і літератури Ірині ШЕВЧУК з визнанням!!!