Notice: Function WP_Scripts::localize was called incorrectly. Параметр $l10n повинен бути масивом. Для передачі довільних даних в скрипти використовуйте функцію wp_add_inline_script(). Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 5.7.0.) in /home/vpuberezne/domains/vpu-berezne.rv.ua/public_html/wp-includes/functions.php on line 5833
ВИХОВНИЙ ЗАХІД ДО 90-Х РОКОВИН ГОЛОДОМОРУ 1932 – 1933 РОКІВ ⋆ ДПТНЗ “Березнівське вище професійне училище”

ВИХОВНИЙ ЗАХІД ДО 90-Х РОКОВИН ГОЛОДОМОРУ 1932 – 1933 РОКІВ

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років та виховання у молоді ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження національної ідентичності, був проведений виховний захід «Україна пам’ятає». Захід провела викладачка суспільних дисциплін Ірина Вознюк.

Здобувачі освіти вшанували пам’ять мільйонів людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів.

Трагічні події та злочини, які сьгодні розгортаються на наших очах, демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

В умовах нинішньої російської агресії наша пам’ять про Голодомор 1932– 1933 років є чинником суспільної мобілізації українців і світової спільноти для протидії агресору.

Учні 4 групи разом з класним керівником Оленою Тихончук відправилися у захоплюючу віртуальну подорож по визначним місцям України. Поглибилися в історію, обговорили український менталітет, традиції та звичаї, , а також відповідали на цікаві запитання вікторини “Жовтогарячі серця”. Учні дійшли висновку, що всі українці повинні бути єдині, зокрема, у ці нелегкі часи для нашої держави.

Учні нашого освітнього закладу подбали за те, щоб він був особливим для кожного хто віддає частинку своєї любові дітям . Так важливо подякувати та надіслати вчасно за адресатом листівку валентинку , так важливо отримувати позитивну емоцію та надихнути інших робити теж саме. Учнями 15 групи було виготовлено 40 валентинок , які знайшли своїх власників. Захід […]

Сучасний освітній процес має забезпечити розвиток учня як цілісної особистості, котра прагне до саморозвитку, самореалізації, самовиховання, що необхідно для особистісної взаємодії з оточенням: людьми, природою, культурою, цивілізацією на основі загальнолюдських цінностей, яка відкрита для сприймання й опанування нового досвіду та здатна на свідомий і водночас відповідальний вибір у різних життєвих ситуаціях. Методи виробничого навчання мають […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x