Субкультура Редан

Що таке «ПВК Редан»?

Українці стурбовані появою нової субкультури ПВК “Редан” серед підлітків. Українці, і особливо батьки підлітків, турбуються через появу в Україні нової молодіжної субкультури ПВК “Редан”. Представники цієї субкультури збираються в групи з десятків людей і влаштовують масові бійки. Зібрання агресивної молоді вже помітили у Харкові, Києві, Львові та інших обласних центрах. Поліцейські вважають, що субкультура прийшла до нас з Росії.

Що таке ПВК”Редан”

ПВК “Редан” – це агресивна молодіжна субкультура, яка займається масовими бійками. Рух зародився в Росії, де підлітки влаштовували заворушення в торгових центрах. За повідомленнями російських ЗМІ, 24-25 лютого було затримано близько 300 неповнолітніх. А 27 лютого рух вперше помітили в Україні.

Субкультура швидше за все натхненна популярним японським підлітковим Аніме Hunter x Hunter, де було бандитське угруповання “Редан”.

Члени угруповання носять чорний одяг із зображенням павуків і використовують специфічний сленг. Вони називають себе “павучками” і виступають проти футбольних фанатів, мігрантів і темношкірих. Члени ПВК “Редан” збираються у великі групи і влаштовують масові бійки з національними меншинами або представниками інших субкультур.

Чи потрібно батькам турбуватися через ПВК”Редан”

ПВК “Редан” – далеко не перша і не єдина субкультура, яка займається бійками і хуліганством. Подібні рухи завжди були і завжди будуть серед підлітків з не дуже благополучних сімей. Наприклад, можна згадати такі субкультури, як “оффники” або “стрейт едж”.

Батькам важливо пам’ятати, що поширення таких субкультур – це не причина, а наслідок психологічних і сімейних проблем у підлітків. Дитина з сім’ї, де її поважають і вислуховують, навряд чи зацікавиться таким агресивним рухом.

Якщо підліток зацікавився ПВК “Редан” – це привід відверто поговорити з ним і разом відвідати дитячого психолога. Підліток повинен відчувати, що ви його підтримка, а не ворог.

Також батькам не варто бити тривогу, якщо підліток дивиться аніме. Аніме саме по собі не робить дитину агресивною і неслухняною, якщо у неї немає сімейних проблем. Це всього лише вид мистецтва, який дивляться мільйони людей по всьому світу.

«Пам’ятайте, що в зону ризику проявів деструктивної поведінки потрапляють підлітки, яким бракує батьківської уваги та підтримки, а також ті, чиє перебування в Інтернеті не контролюється», — наголошують ювенальні прокурори.

Нагородження

Сьогодні, 7 березня ми завершили тиждень швейної справи, сповнений творчості та майстерності. Протягом цього тижня проведено різноманітні заходи: майстер-класи лекції презентації виставки конкурс професійної майстерності учнів, які розкрили широкі можливості швейної справи. За підсумками конкурсу швейної майстерності, який включав проведення практичного та теоретичного турів,відбулося нагородження грамотами та подяками учасників, які продемонстрували високий рівень майстерності та […]

Крістіан Діор – геній моди, який змінив світ стилю! В рамках професійного тижня швейної справи бібліотекар Галина Гриценко презентовала творчий маршрут «Чарівник паризької моди – Крістіан Діор». Учні та майстри в/н: – поринули у світ моди та елегантності легендарного французького модельєра, який більше ніж 70 років тому представив свій легендарний “New Look”, що став справжньою […]

У практичному турі конкурсу “Майстерність кравця” учні виборювали звання кращого за професією. Учасники виконували пошиття вузлів виробів за складністю відповідно до курсу навчання, дотримуючись вимог охорони праці та поставлених завдань. Члени журі Наталія Бойчук, Леся Булавіна, Ірина Самчук, Тетяна Гарбар, Оксана Боровець оцінювали роботи учасників конкурсу за якістю виготовлення, виробничою культурою, раціональними методами використання обладнання […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x