Notice: Function WP_Scripts::localize was called incorrectly. Параметр $l10n повинен бути масивом. Для передачі довільних даних в скрипти використовуйте функцію wp_add_inline_script(). Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 5.7.0.) in /home/vpuberezne/domains/vpu-berezne.rv.ua/public_html/wp-includes/functions.php on line 5833
Майстер-клас! ⋆ ДПТНЗ “Березнівське вище професійне училище”

Майстер-клас!

З метою більш результативного проведення профорієнтаційної роботи, зацікавленості випускників шкіл міста та регіону із запропонованими професіями  в ДПТНЗ «Березнівське вище професійне училище» відбулися майстер класи із здобувачами освіти Городищенського ліцею.

Для дев’ятикласників  майстром виробничого навчання Діаною УДОД проведено майстер-клас з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», а саме створення наліпки на гаджет.

Для одинадцятикласників майстром виробничого навчання Катериною УДОД проведено майстер-клас з професії «Перукар(перукар-модельєр), манікюрник, де учні спробували робити чоловічі та жіночі зачіски.

Наслідування учнями прийомів, продемонстрованих в ході майстер-класу, створило незабутні емоції,  творчу атмосферу, оволодіння найпростішими практичними навичками.

Високий рівень професіоналізму педагогів, якість навчання в нашому училищі – гарантія отримання необхідних компетентностей, знань, навиків для підлітків, які тільки зараз починають замислюватися і визначатися з майбутньою професією.

Демонстрація можливостей професійної (професійно-технічної) освіти підвищує її престиж і підтверджує важливість для повсякденного життя та економіки України.

Дякуємо всім хто долучився до наших цікавих майстер-класів!

Обирай професію своєї мрії, отримуй задоволення від роботи та будь конкурентноспроможним. Не бійся зробити крок у своє майбутнє, і одного ранку ти прокинешся з думкою: «Моя робота – моє покликання. Я зробив це! Я знайшов себе». Для випускників 9-х та 11-х класів! Вступ без іспитів та ЗНО! Навчання безкоштовне! Іногороднім надається гуртожиток! Стипендія 1250 грн!⠀ […]

Вишиванка в культурі України займає особливе місце. Здавна вважалося, що сорочка, вишита кольоровими нитками та прикрашена візерунками, приносила успіх та служила оберегом для господині чи господаря. Цей національний одяг носять чоловіки, жінки та діти. В наш час вишиванка вийшла з повсякденної форми одягу, проте її надягають на свята або визначні дати. «День вишиванки» прийнято відзначати […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x